- április 22-én megrendezésre került a Veszprém Vármegyei Mezei Futóverseny SNI-s tanulók részére. Iskolánkat Juhász Bálint, Látos Alex képviselte. Nagy öröm számunkra, hogy mindkét tanuló ezüstérmet szerzett. Ők továbbjutottak az országos versenyre, melyet Tiszaföldváron rendeznek meg május 7-én.
Gratulálunk a sikeres eredményhez! Büszkék vagyunk tanulóinkra!
Köszönjük Horváth Mihály gyógypedagógus felkészítő munkáját!


