május 22-én, pénteken iskolánk tanulói megemlékeztek a méhek világnapjáról. Miután megbeszéltük a gyerekekkel a méhek fontosságát a természetben, az emberek életében, hogy mennyi finomságot köszönhetünk nekik, csoportokban különböző feladatokat végeztek a tanulók. A csoportok neve a méhcsalád tagjaihoz illeszkedett (dajka, őrzők).
április 22-én megrendezésre került a Veszprém Vármegyei Mezei Futóverseny SNI-s tanulók részére. Iskolánkat Juhász Bálint, Látos Alex képviselte. Nagy öröm számunkra, hogy mindkét tanuló ezüstérmet szerzett. Ők továbbjutottak az országos versenyre, melyet Tiszaföldváron rendeznek meg május 7-én.
Örömmel tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy tanulóink atlétika-és sportversenyeken képviselték iskolánkat. Április 29-én, Pápán - Diákolimpia Veszprém Vármegyei Atlétikai Bajnokságon vett részt egy tanulónk.
Iskolánk tanulóival megemlékeztünk a Föld napjáról, melyet április 22-én tartunk. Egy kis ismertetővel kezdtük a foglalkozást, majd megnéztek a gyerekek egy videót A Föld napja címmel. Megismerkedtek, meghallgatták Otthonunk e bolygó: Mentovics Éva című versét.