Iskolánk hagyományai közé tartozik az, hogy a tanulóknak húsvétváró délutánokat szervezünk. Ez az idei tanévben sem volt másképp.
Kézműveskedtünk a gyerekekkel. Kedves nyuszifigurát készítettünk cserépből, hungarocell tojásból, dekorgumiból.

Spatulából filcanyagból, virágokból ajtódíszt készítettünk.


Az egyik nap fő programja az agyagozás volt. Rita néni Mencshelyről jött el iskolánkba. A tanulókkal agyagból készített különböző díszeket. Az anyagdíszek ki lesznek égetve, majd egy újabb alkalom során a diákok kifestik azokat.

A húsvéti nyuszi is ellátogatott hozzánk. Finom cukorkákat, csokikat hagyott el az iskola udvarán. Ezeket a gyerekek megkeresték, majd jóízűen elfogyasztották.
